عرضه دستگاه بی‌سیم از بین برنده رطوبت DELMAR شیائومی

تولید کننده چینی، شیائومی، کرادفاندینگ دستگاه بی‌سیم از بین برنده رطوبت Delmar را با قیمت ۶۹۹ یوان (۱۰۱ دلار) آغاز کرده است. حذف کننده رطوبت Delmar از گرمای شدید با یک سیستم روشنایی با قدرت بالا برای از بین بردن انواع رطوبت و میکروب‌ها استفاده می‌کند. این دستگاه مجهز به دمای حرارتی ثابت PTC برای رسیدن به هوای گرم ۵۵ درجه است در حالی که با استفاده از تصفیه نوری UV، برای خشک کردن عرق و رطوبت به عمق تخت نفوذ می‌کند.
 
 
منبع حرارت (نور) دستگاه بی‌سیم ‌از بین برنده رطوبت Delmar با کمک یک صفحه ارتعاشی دوتایی به عمق پارچه منتقل می‌شود. به این ترتیب، موجودات ریزی که در عمق محل نشیمن وجود دارند به سطح کشیده شده و مکیده می‌شوند. علاوه بر این، این دستگاه به یک لامپ تشخیص گرد و غبار LED مجهز شده است تا تمام آشغال‌های پنهان شده در پارچه را بگیرد.
 
در مورد طول عمر باتری آن باید گفت که دستگاه بی‌سیم از بین برنده رطوبت Delmar دارای یک باتری لیتیومی ۲۵۰۰mAh است که می‌تواند با یک بار شارژ ۴۵ دقیقه استفاده شود. همچنین از سه حالت پشتیبانی می‌کند: استاندارد، قوی و گرم.
 
توجه داشته باشید که این دستگاه برای از بین بردن رطوبت و میکروب‌ها می‌باشد و برای کوسن‌های کاملا خیس مناسب نیست. این محصول یک محصول شخص ثالث می‌باشد که توسط Foshan Shunde Delmar Electric Co. Ltd تامین شده و به فروش می‌رسد و انتظار می‌رود که در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۸ فروشش آغاز شود.

URL: https://www.ictna.ir/id/094615/

Code: 094615