ال‌جی آینده تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال را به نمایش گذاشت

ال‌جی الکترونیکس به عنوان یکی از پیشروترین شرکت‌ها در زمینه نمایشگرهای تبلیغاتی دیجیتال، سری محصولات OLED  خود را که شامل صفحه‌نمایش OLED شفاف، صفحه‌نمایش OLED بدون قاب و OLED Video Wall می‌شود را در نمایشگاه GITEX 2018 به نمایش خواهد گذاشت. این محصولات در دو قالب عمودی و افقی عرضه شده که برای هر نوع کسب‌وکاری مناسب است.
گزارش‌های جدید نشان می‌دهند که بازار نمایشگرهای تبلیغاتی دیجیتال تا سال 2023 به ارزش 31.62 میلیارد دلار خواهد رسید و CAGR به میزان 7.28 درصد را تجربه خواهد کرد.
آقای کوین‌چا، مدیرعامل ال‌جی در منطقه خاورمیانه و آفریقا در مورد رشد این بازار می‌گوید: این بازار به خاطر توسعه فناوری صفحه‌نمایش و استفاده گسترده از سخت‌افزار و نرم‌افزار نسل بعدی تابلوهای تبلیغاتی چه در صنایع و چه در خرده‌فروشی‌ها رو به گسترش است.
 
صفحه‌نمایش OLED شفاف 55 اینچی ال‌جی از طراحی هنرمندانه، پنلی بسیار باریک و فناوری منحصربه‌فردی بهره می‌برد. این پنل با طراحی شیشه‌ای یکپارچه و کیفیت تصویر فوق‌العاده مناسب خرده‌فروشی‌ها و گالری‌هایی است که می‌خواهند محصول خود را پشت جلوه‌های ویژه و ویدئوهای به نمایش درآمده روی این صفحه‌نمایش بگذارند.
دیگر محصول بارز ال‌جی در نمایشگاه GITEX ویدیووال  0.88 میلی‌متری است که طراحی بدون قاب داشته و تصویری شگفت‌انگیز را به نمایش می‌گذارد. این نمایشگر در کنار تابلوهای تبلیغاتی بدون قاب OLED ال‌جی به راحتی با هر محیطی وفق پیدا کرده و با وجود رنگ‌های عالی و قالب نوآورانه تاثیر تبلیغاتی زیادی می‌گذارد.
با توجه به افزایش  فرهنگ مسافرت و سفر، نیاز به بهبود خدمات مخصوص مسافران و خدمات‌دهندگان فرودگاهی به شدت احساس می‌شود. دو نمایشگر 86 و 88 اینچی کشیده ال‌جی، اطلاعاتی مثل مسیریابی یا شماره پرواز را به وضوح و با زاویه دیدی گسترده به نمایش گذاشته و تجربه مدرنی برای مسافران فرودگاه‌های مدرن رقم می‌زند.
نمایشگرهای دیجیتالی تعاملی (IDB) ال‌جی با قابلیت‌های لمسی، نوشتاری، اتصالات متنوع و کیفیت تصویر بالا، جلسه‌ها را کاملا متحول کرده و به کاربر اجازه می‌دهد به راحتی ایده‌های خود را منتقل کرده و تعامل بیشتری با بیننده برقرار کند.
 
تلویزیون‌های فوق باریک کاغذدیواری (Wallpaper) ال‌جی، حس لاکچری بودن را به هتل‌ها آورده و در کنار ایجاد ارزش از طریق کیفیت فوق‌العاده صفحه‌نمایش، سطح جدیدی از مهمان‌نوازی را به نمایش می‌گذارد. با وجود قابلیت Pro:Centric Direct Solution خیال هتلداران از بابت ارائه محتوای باکیفیت و افزایش راحتی مهمانان در مدت زمان اقامتشان راحت خواهد شد.
دیگر محصولات غرفه ال‌جی شامل تابلوی تبلیغاتی In-glass Wallpaper OLED، نمایشگر فوق درخشان و پرنور، نمایشگر 1.5 میلی‌متر پیکسل پیچ با پنل LED و فیلم رنگی شفاف با پنل LED می‌شوند.
ال‌جی همچنان به پیشروی خود در عرضه نمایشگرهای تبلیغاتی هنرمندانه ادامه می‌دهد. در حقیقت ال‌جی رکورد بیشترین میزان وضوح تصویر را به خاطر دیوار ویدئویی مجتمع فروشگاهی دبی با 820 پنل در اختیار دارد.
 

URL: https://www.ictna.ir/id/095145/

Code: 095145