وزیر ارتباطات: اسرائیل در حمله سایبری امروز صبح خود به دنبال تخلیه اطلاعات کاربران تلفن همراه بود

Jahromi2222.jpg
 
وزیر ارتباطات درباره حمله سایبری به زیرساخت های ارتباطی ایران گفت: یک شرکت صهیونیستی با آی پی خاص به زیرساخت های ما حمله سایبری کرده است و ما حتما از مجامع بین المللی پیگیر این موضوع خواهیم بود.
 
محمدجواد آذری جهرمی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما درباره حمله سایبری یک شرکت صهیونیستی به زیرساخت های ارتباطی ایران افزود: از چند وقت پیش همکاران فنی من یک آی پی صهیونیستی را شناسایی کردند و تمام تحرکات شرکتی به نام گلدن را زیرنظر داشتند اما امروز صبح حملات سایبری این شرکت گسترش پیدا کرد و با تلاش همکارانم توانستیم آن را خنثی کنیم.
وی در ادامه گفت: این موضوع خلاف کنوانسیون بین المللی فضای مجازی است و این شرکت صهیونیستی درنظر داشت اطلاعات کاربران تلفن همراه ما را به ویژه در حوزه تلفن همراه تخلیه کند و ما توانستیم جلوی این اقدام تروریستی در فضای مجازی را بگیریم و مطمئن باشید از طریق مجامع بین المللی این موضوع را پیگیری می کنیم و از شرکت گلدن لاین شکایت خواهیم کرد.
 
وی در پایان صحبت هایش افزود: مردم ما خیالشان راحت باشد سربازان آنها در وزارت ارتباطات همه مباحث اقدامات خرابکارانه را زیرنظر دارند و 24 ساعته همه امورات را رصد می کنند و اجازه نمی دهیم که برخی ها با شیطنت منافع ملی ما را زیر سوال ببرند.
 
 
 

URL: https://www.ictna.ir/id/095382/

Code: 095382