تاکید بر لزوم ساماندهی و تجمیع دکلهای BTS در یزد

  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد در نشست کمیته فنی اپراتورها گفت: اپراتورها با تجمیع و ساماندهی دکلها در سطح شهر ، نگرانی مردم از نصب سایت ها و دکلها را کاهش دهند.
 
 
 
اکرم فداکار مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در نشست کمیته فنی ICT استان با موضوع تلفن همراه گفت: با توجه به نگرانی مردم از نصب دکل و آنتن های BTS تلفن همراه در سطح شهر، لازم است اپراتورها ساماندهی و تجمیع دکلها را در دستور کار خود قرار داده و در برنامه توسعه ای خود در استان، دکل های جدید را با ظرفیت بالا و چند اپراتورها احداث کنند.
 
فداکار گفت: در راستای رفع مشکلات ممانعت های مردمی ایجاد شده برای احداث سایت توسط اپراتورها ، جلسات متعددی با مسوولین استان از جمله شهردار، اعضا شورای شهر، معاون استاندار، دادستان و... برگزار و در تلاش هستیم تا این مشکلات را به نحو احسنت مدیریت و از برنامه توسعه ای عقب نمانیم .
 
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: در راستای کاهش نگرانی مردم و جلوگیری از ممانعت مردمی احداث سایت لازم است همکاری بیشتری بین اپراتورها در حوزه سایت شیرینگ و احداث سایتهای جدید چند اپراتورها با هدف ساماندهی و تجمیع دکلها صورت پذیرد. 
 
 فداکار اظهار کرد: لازم است تعامل و هم افزایی مبنای کار قرار گیرد و برای جلب رضایت مردم و بهبود وضعیت با تمام توان اقدام شود.

URL: https://www.ictna.ir/id/095418/

Code: 095418