قطع ارتباط دفاتر کسب وکار مجازی برطرف شد

شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که قطع ارتباط دفاتر کسب و کار مجازی برطرف شده است.
 
به گزارش شرکت مخابرات ایران، قطعی دفاتر کسب وکارهای مجازی که به علت عوامل فنی و حقوقی ایجاد شده بود با اقدامات انجام شده توسط شرکت مخابرات ایران و پیگیری های لازم رفع و ارتباط تمامی خطوط شرکت های ارائه دهنده خدمات مجازی مجددا وصل شده است.
 
مخابرات ایران اعلام کرد: با درنظر گرفتن اهمیت نیاز این کسب و کارها، به پایداری ارتباطات و تلاش حداکثری شرکت مخابرات درجهت پایداری وحفظ ارتباطات برای همه ذینفعان، مشکل فنی پیش آمده که باعث قطعی ارتباط این دفاتر شد، برطرف شده و با عوامل خاطی نیز برخورد صورت گرفته است.
 
در حال حاضر کلیه ارتباطات دفاتر کسب و کارهای مجازی برقرار بوده و موارد حقوقی موجود نیز در دست بررسی است.
 
روز چهارشنبه هفته گذشته خطوط شرکتهای ارائه دهنده خدمات دفتر کار مجازی به عنوان راه ارتباطی هزاران کسب و کار و استارت‌آپ در سراسر کشور، بدون اطلاع مسدود شد.
 
برخی اخبار غیررسمی دلیل این مسدودسازی خطوط را الزام مخابرات به تدوین قوانین جدید فعالیت‌های دفاتر کار مجازی و الزام دفاتر به احراز هویت مشترکان اعلام کردند.
 
استارت‌آپ‌ها، مشاغل خانگی، مشاوران در حوزه‌های مختلف، عرضه‌کنندگان خدمات آنلاین، خرده‌فروشان اینترنتی و همچنین شرکت‌هایی که در شهرستان‌ها فعالیت می‌کنند از مشتریان عمده دفاتر کار مجازی هستند.

URL: https://www.ictna.ir/id/097130/

Code: 097130