باMWC19: ودافون صنعت مخابرات اروپا را عقب‌تر از آسیا می‌داند

gettyimages-1127328302.jpg

 

«نیک رید» مدیر گروه شرکت‌های مخابراتی ودافون که به تازگی به این مقام منصول شده است طی سخنرانی خود در کنگره جهانی تلفن همراه توضیح داد چشم‌انداز او در مورد آینده صنعت موبایلی بسیار روشن است و افق‌های روشنی را پیش روی خود می‌بیند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) او گفت: «شهرت ما در مقابل مشترکان از شهرتی که صنعت دخانیات برای مشتریان خود دارد هم بیشتر است و در منطقه اروپا که اپراتورهای موبایلی با رویکردهای محافظتی و قوانین سنگین مواجه هستند ما توانسته‌ایم موفقیت‌های فراوانی را به دست آوریم».

مدیرعامل شرکت ودافون همچنین در ادامه توضیح داد: «صنعت مخابرات از جمله عوامل تاثیرگذار برای تحولات دیجیتالی در عصر حاضر محسوب می‌شود و ما از اثرگذارترین واحدها در این صنعت هستیم. این مسئله واضح است که در ایالات متحده و آسیا صنعت مخابرات با سرعت بیشتری نسبت به اروپا توسعه میابد. ما باید همکاری‌های بیشتری را بین اپراتورهای اروپایی انجام دهیم تا بتوانیم به پیشرفت مورد نظر خود دسترسی پیدا کنیم».

به عقیده مدیرعامل ودافون، رومینگ در اروپا از جمله مشکلات مشترکان ما محسوب می‌شد و اپراتورهای موبایلی با تلاش گسترده و همکاری با یکدیگر توانستند رومینگ در این منطقه را کنار بگذارند تا کاربران با آسودگی بیشتر به خدمات مورد نیاز خود در کشورهای مختلف اروپا دسترسی داشته باشند.

شرکت ودافون تلاش می‌کند با روش‌های شفاف‌تر اعتماد هرچه بیشتر مشترکان خود را به دست آورد و در این زمینه تلاش می‌کند برای ارایه خدمات نسل پنجم شبکه‌های مخابراتی و ارتباطی (5G) سرمایه‌گذاری‌های خود را بیشتر کند.

 


URL: https://www.ictna.ir/id/098171/

Code: 098171