برگزاری ششمین جشنواره فناوری اطلاعات در دانشگاه شریف

ششمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور(ITWeekend۶) تیر ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
 
به گزارش ایسنا، ششمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور (ITWeekend۶) با هدف معرفی و شناساندن ایده‌های بکر و خلاق جهت ایجاد کسب و کارهای نوین و ایجاد اشتغال ۲۰ تیر ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
 
این جشنواره رویدادی است که در آن افراد سرشناس حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در قالب سخنرانی‌های کوتاه با مخاطبان به اشتراک می‌گذارند. هدف اصلی برگزاری این رویداد انتقال تجربه در کسب کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، داستان‌های موفقیت و شکست و ایجاد انگیزه در تولید استارت‌آپ‌های نوآورانه است.
 
از دیگر اهداف اصلی این رویداد، می‌توان به ایجاد محیطی برای گردهمایی، گفتگو و هم افزایی نوآوران، نخبگان، صاحبان ایده و علاقه‌مندان به رویکردها و نگرش‌های نو در سطحی فراتر از مرزهای جغرافیایی و همچنین شناسایی آنها برای سرمایه گذاری مادی و حتی معنوی توسط حوزه‌های مختلف جهت پیشبرد اهداف کشور اشاره کرد.
 
ثبت نام در ششمین جشنواره فناوری اطلاعات از ۲۵ اردیبهشت‌ماه جاری آغاز شده و این جشنواره در روز پنجشنبه ۲۰ تیرماه ۱۳۹۸ در سالن جابربن‌حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
 
IT Weekend می‌کوشد تا با انتشار تجربیات ارزنده در حوزه فناوری اطلاعات، برای پیشرفت کشور در این حوزه تلاش کند. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت این رویداد به آدرس http://itweekend.ir مراجعه کنند.

URL: https://www.ictna.ir/id/100003/

Code: 100003