حمله مدونا به اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی

منبع: آی‌تی‌من
مدونا، ستاره موسیقی پاپ آمریکایی، اگرچه خود از کاربران شبکه‌های اجتماعی است، اما اصرار دارد که هوادارانش در استفاده از این شبکه‌ها به ویژه اینستاگرام باید هشیار باشند.
 
 مدونا در حمله‌ای  به شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام، گفت که این شبکه‌ها به وجود آمده‌اند که فقط  به کاربران حس بد بدهند.
 
این ستاره 60 ساله موسیقی پاپ که حساب اینستاگرامش نزدیک به 14 میلیون دنبال کننده دارد، درباره خطرات زندگی در پروفایل‌های آنلاین هشدار داده است.
 
او گفته که شبکه‌های اجتماعی می‌توانند جنبه‌های منفی را برجسته کنند، حس ناخشنودی از بدن را القا کنند و موجب آزار‌های سایبری شوند.
 
او در گفت‌وگویی با نشریه The Sun افزوده است: شما گرفتار مقایسه خودتان با دیگران می‌شوید. به اعتقاد من اینستاگرام موجب می‌شود که درباره خودتان حس ناخوشایندی داشته باشید.
 
او گفت که من خوش‌بخت بوده‌ام که در نیایی بدون شبکه‌های اجتماعی بزرگ شده‌ام؛ به ویژه در دوره‌ای که در حال تبدیل شدن به یک ستاره پاپ بودم.
 
وی افزود: خوش‌شانس بوده‌ام که زندگی‌ام به عنوان یک هنرمند، پیش از موبایل و اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی شکل گرفت؛ زیرا به عنوان یک انسان و یک هنرمند، وقت داشته‌ام که بدون احساس فشار قضاوت دیگران یا مقایسه خودم با دیگران، رشد کنم.
 
مدونا معتقد است که فرهنگ شبکه‌های اجتماعی امروزه زندگی مردم را تغییر شکل داده و به دنبال خود می‌کشاند.
 

URL: https://www.ictna.ir/id/100291/

Code: 100291