قابلیت‎های سامسونگ Health را بشناسید!

تابستان است و بهترین فرصت برای زدن به جاده و گردش در دل جنگل و رودخانه و نهایتا لذت بردن از گرمای آفتاب و خنکای آب در سواحل زیبای شمال و جنوب. اما در همین روزهای سفر و تفریح هم نباید داشتن اندامی متناسب و تمرین‎های روزانه برای حفظ آن را فراموش کنید. 
اپلیکیشن سامسونگ هلث (Health) مربی شخصی تناسب اندام شماست که می‏توانید او را در هر زمانی و به هر جایی با خود همراه ببرید. با حضور او می‏توانید هر فعالیتی از تعداد قدم‎هایی که برمی‏دارید تا خواب و انواع عوامل موثر بر سلامت خود را رهگیری کنید تا همیشه سلامتی خود را حفظ کرده و اندامی متناسب داشته باشید و البته این روند مزاحم تفریح و سفرهای تابستانی‏تان هم نشود. می‏توانید جدیدترین نسخه این اپلیکیشن‎ را روی گوشی خود نصب کنید و حتی برای استفاده بهتر از قابلیت‎های آن یکی از ابزارهای پوشیدنی گلکسی سامسونگ مانند ساعت هوشمند گلکسی واچ یا دستبند سلامتی را نیز همراه داشته باشید. 
 
به اندازه کافی استراحت کنید
تابستان بیش از هر چیز، فرصتی است برای استراحت و آرامش. برای اطمینان از اینکه به اندازه کافی استراحت دارید، باید به نکات زیر توجه کنید:
1. میزان استرس خود را تحت نظر داشته باشید
با استفاده از سامسونگ هلث قبل و بعد از استراحت میزان استرس خود را اندازه گیری کنید تا ببینید بدن‎تان چقدر به آرامش رسیده است.
 
2. خوابی به آرامی یک نوزاد
با استفاده از قابلیت رهگیری خواب در سامسونگ هلث، می‎توانید مطمئن شوید که خواب شب‎تان کامل است و در تابستان اگر کمی هم بیشتر باشد که بهتر. با استفاده از یکی از ابزارهای پوشیدنی ساعت گلکسی واچ، گلکسی واچ اکتیو یا دستبند گلکسی فیت، می‏توانید اطلاعات دقیق چهار مرحله خواب خود را مشاهده کرده و مطمئن شوید که استراحت‎تان کیفیت مناسب را دارد.
 
3. نفس عمیق بکشید
مراقبه و مدیتیشن بهترین راه برای شارژ کامل باتری‎های روانی و احساسی شما است. با استفاده از تمرین‎های تنفس عمیق در اپلیکیشن سامسونگ هلث می‏توانید در این روش هم به آرامش کامل برسید. 
 
در هر جایی هستید، نرمش فراموش نشود
سفر فرصت خوبی برای فعالیت بیشتر است. کوهنوردی، دوچرخه سواری، والیبال ساحلی یا هر ورزش دیگری می‏تواند سوخت‎وساز بدن شما را تا حد زیادی بالا ببرد و سامسونگ هلث هم حواسش به ضربان قلب‎تان و البته نکات زیر هست:
 
1. رهگیری انواع تمرین
از گلف تا یوگا، سامسونگ هلث می‎تواند میزان کالری مصرفی شما در هر ورزشی را رهگیری کند.
 
2. انتخاب برنامه‎هایی متناسب با سفرهایتان
با استفاده از قابلیت Discover در گلکسی هلث می‎توانید برنامه‎های نرمشی را متناسب با شرایط سفر خودتان، مثلا برای انجام داخل اتاق هتل یا در حین سفرهای جاده‎ای و بدون دسترسی به تجهیزات، پیدا کنید. 
 
3. در سفر هم چالش را رها نکنید
با ورود به چالش‎های مشخص در سامسونگ هلث در صفحه Together، می‎توانید همراه با دوستان و یا افرادی از سراسر دنیا ورزش کرده و خودتان را با آنها بسنجید.
 
در گرمای تابستان مراقب سطح آب بدن‎تان باشید
1. فعال بمانید
انجام فعالیت در فضای آزاد یکی از بهترین کارها در تابستان است اما شاید گرمای هوا کار را برای‎تان دشوار کند. به ازای هر یک درجه افزایش دما در داخل بدن، قلب حدودا 10 ضربان در دقیقه تندتر می‎تپد. با استفاده از ابزارهای پوشیدنی هوشمند مانند ساعت گلکسی واچ یا دستبند گلکسی فیت، میزان تپش قلب خود را اندازه‎گیری کنید. این نتایج بصورت خودکار در اپلیکیشن سامسونگ هلث رهگیری می‎شود تا مراقب باشید که بیش از حد به قلب‎تان فشار نیاورید.
 
2. به اندازه کافی آب بنوشید
نوشیدن آب کافی در گرمای تابستان یکی از مهمترین کارها برای جلوگیری از گرمازدگی است. در اپلیکیشن سامسونگ هلث سطح هدف خود برای نوشیدن آب را تعیین کرده و سپس میزان مصرف آن را رهگیری کنید تا به سطح تعیین شده برسید.

URL: https://www.ictna.ir/id/101170/

Code: 101170