سامسونگ از عرضه رسمی گلکسی فولد 5G به بازار کره جنوبی خبر داد

منبع: دیجیاتو
 
بعد از تلاشی ناموفق برای جلب توجه کاربران، گلکسی فولد سامسونگ بار دیگر آماده می شود تا در معرض دید عموم قرار بگیرد. سامسونگ امروز با انتشار بیانیه ای خبر داد که طبق وعده قبلی، گلکسی فولد آماده عرضه به بازار است و از فردا در اختیار کاربران کره جنوبی قرار می گیرد. خبر جدید اینکه گلکسی فولد سامسونگ در برخی بازارهای منتخب از شبکه 5G پشتیبانی می کند و در کشورهای کمتر پیشرفته نسخه LTE آن ارائه می گردد.
 
در کره جنوبی، سرزمین مادری، این گوشی تاشو صرفا در نسخه 5G با ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت قابل خرید است و اپراتورهای این کشور از امروز پیش سفارش خرید آن را دریافت می کنند. قیمت تعیین شده برای این موبایل ۲۰۰۰ دلار آمریکاست و سامسونگ برنامه ای تحت عنوان فولد ادونتیج پلاس (Fold Advantage+) را هم برای خریداران طراحی کرده که سالانه ۷۰ درصد از هزینه تعمیر نمایشگر را پوشش می دهد.
 
 
در آمریکا نیز گلکسی فولد جدید در دو رنگ مشکی و نقره ای طی هفته های آتی وارد بازار می شود اما هنوز حرفی از امکان تعویض ارزان نمایشگر یا پشتیبانی دستگاه از 5G در این کشور به میان نیامده است. سامسونگ خبر داده که سرویسی تحت عنوان گلکسی فولد پریمیر را هم برای خریداران این گوشی در نظر گرفته که تا حدودی قیمت ۲ هزار دلاری آن را توجیه می کند.
 
این سرویس دسترسی مستقیم به متخصصان سامسونگ را به صورت ۲۴ ساعته طی ۷ روز هفته برای کاربران گلکسی فولد فراهم می کند تا از راهنمایی ها و پشتیبانی آنها برای کار با گوشی بهره بگیرند. این کارشناسان می توانند ست آپ اولیه گوشی را هم برای خریداران انجام دهند و حتی طی جلسات خصوصی کار با قابلیت های ویژه آن را به مشتری آموزش دهند.
 
فهرست مشخصات منتشر شده برای گلکسی فولد نشان می دهد که این گوشی همچنان با همان اندروید ۹ از جعبه خارج می شود و نه اندروید ۱۰ (که امکانات ویژه ای برای دستگاه های دو در یک دارد). همانطور که قبلا اعلام شد گلکسی فولد از نو طراحی شده تا ایرادات و مشکلات موجود در نسخه اولیه آن رفع شوند که از جمله تغییرات همیتوان به لایه محافظ جدید برای نمایشگر ۷.۳ اینچی اینفینیتی فلکس آن، لولای بازطراحی شده برای بیرون نگه داشتن ذرات غبار و استفاده از لایه های فلزی جدید برای تقویت بدنه اشاره کرد.
 
به زودی ویدیوهای نگاه نزدیک این محصول را در  IFA 2019 مشاهده خواهیم کرد.

URL: https://www.ictna.ir/id/103189/

Code: 103189