جدیدترین نمایشگر لوله شونده رونمایی می شود

منبع: خبرگزاری مهر
 
 
ال جی در CES۲۰۲۰ از یک نمایشگر اوال ای دی رونمایی می کند که از سقف به سمت پایین باز می شود و در صورت عدم نیاز به سمت بالا لوله می شود.
 
 به نقل از انگجت، سال گذشته در نمایشگاه CES شرکت ال جی از Signiture Series OLED TV R رونمایی کرد. این دستگاه یک تلویزیون ۶۵ اینچی بود که در یک پایه آلومینیومی لوله می شد. 
 
ال اجی قصد دارد  در CES۲۰۲۰از آخرین مدل سری تلویزیون های لوله شدنی خود رونمایی کند. این دستگاه نیز یک تلویزیون لوله شدنی با نمایشگر UHD OLED ۶۵  اینچی است که از سقف به سمت پایین باز یا لوله می شود. 
 
ال جی ادعا می کند می توان نمایشگر را در زمانی که مورد نیاز نیست لوله کرد. به این ترتیب دستگاه فضای زیادی اشغال نمی کند. 
 
البته ساخت تلویزیونی که از بالا به پایین لوله می شود، کار راحتی نبود. هیچ جزئیاتی درباره اینکه ال جی چگونه فناوری لوله شدن تلویزیون تلویزیون از سقف را توسعه داده، وجود ندارد. 
 
علاوه بر آن ال جی چند تلویزیون دیگر نیز در CES۲۰۲۰ رونمایی می کند؛ از جمله سه نمایشگر طراحی شده برای پرواز. این سری شامل مجموعه ای از نمایشگرهای ۵۵ اینچی OLED برای کابین هواپیما ، یک نمایشگر ۵۵ اینچی فول اچ دی شفاف که به عنوان جدا کننده راهرو و صفحه نمایش عمل می کند و همچنین یک نمایشگر ۵۶ اینچی انعطاف پذیر OLED که برای بخش first class هواپیما طراحی شده است.

URL: https://www.ictna.ir/id/107608/

Code: 107608