استارتاپ‌ها اینترنت پرسرعت دریافت می‌کنند

منبع: ایرنا
 
ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ادامه برنامه‌های حمایتی خود، اقدام به ارائه تخفیف‌های ویژه اینترنت پرسرعت به شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های خلاق کرده است.
 
به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، این کار با همکاری مشترک ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت انتقال داده‌های آسیاتک عملیاتی می‌شود.
 
ارائه خدمات به شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق یکی از اهداف ستادهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است، ارائه خدمات ویژه اینترنت پرسرعت هم با همین هدف و با امضای یک تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت آسیاتک پیگیری شده است.
 
بر اساس این تفاهم‌نامه مقرر است که تمامی خدمات مورد تعهد آسیاتک با تسهیلات ویژه به استارتاپ‌های خلاق، دانش‌بنیان منتخب و مراکز شتاب‌دهی که همگی از طریق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی می‌شوند، ارائه شود.
 
بر اساس این همکاری مشترک، همه خدمات با تخفیفات ویژه به شرکت‌ها ارائه می‌شود شرکت آسیاتک موظف است که تحت مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و با رعایت استانداردهای مصوب، مطابق فرمت‌ها و شرایط عادی، هر یک از خدمات مورد درخواست استارتاپ‌ها و شتابدهنده‌های معرفی شده از طرف ستاد را ارائه کند.

URL: https://www.ictna.ir/id/108551/

Code: 108551