قابلیت پرداخت آنی به الوپیک اضافه شد

منبع: پیوست
 
الوپیک، سرویس حمل و نقل مرسولات آنلاین برای جلوگیری از شیوع کرونا شرایط پرداخت آنی را به سرویس خود اضافه کرد.
 
به گزارش روابط‌ عمومی الو پیک،‌ این شرکت با بیان اینکه در چرخه انتقال ویروس کرونا استفاده از اسکانس‌ها می‌توانند عامل انتقال بیش از ۳ هزار ویروس باشند اعلام کرده که چنین قابلیتی را به سرویس خود برای حذف مراودات مالی بین استفاده‌کنندگان از سرویس خود اضافه کرده است. این شرکت اعلام می‌کند که برای کمک به کنترل این چرخه، قابلیت « پرداخت آنی » را به برنامه سفیران خود اضافه کرد تا هزینه سفرهای اعتباری در لحظه به حساب سفیران انتقال پیدا کند.
 
در بحران شیوع ویروس کرونا به ایران و انتقال سریع آن، الوپیک موفق شد با دو بانک پاسارگاد و سامان قراردادی منعقد کند تا سفیران در هر هفت روز هفته و در تمامی ساعات شبانه‌روز بتوانند درآمد اعتباری خود را به حساب بانکی انتقال دهند.
 
از زمانی که این اتفاق رقم خورده تاکنون تعداد قابل توجهی از سفیران الوپیک، برنامه «پرداخت آنی» خود را فعال کرده‌ و استقبال بیشتری از پرداخت اعتباری نشان داده‌اند. یکی از مهمترین استراتژی‌های شرکت الوپیک، توجه به نیاز مخاطبانش است تا پیش از این تمایل پرداخت اعتباری از سوی مشتریان و درخواست سفیران مبنی بر دریافت وجه نقد، چالشی میان سفیر و مشتری ایجاد کرده بود که با فراهم کردن زیرساخت‌های راه‌اندازی قابلیت «پرداخت آنی» این مشکل به تدریج برای همیشه مرتفع خواهد شد.
 
الوپیک، برای دسترسی بیشتر سفیران به «پرداخت آنی» به زودی با ۱۲ بانک دیگر قرارداد امضا می‌کنیم تا افراد در هر بانکی حساب فعال داشته باشند، امکان تسویه لحظه‌ای درآمد خود را داشته باشند.

URL: https://www.ictna.ir/id/112163/

Code: 112163