فراخوان ثبت نام در سامانه ارزیابی دفاتر پیشخوان

منبع: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
در راستای اجرای مصوبه ۲۸۹ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و مصوبه هیات وزیران، به اطلاع تمامی دارندگان مجوز دفاتر پیشخوان خدمات دولت می‌رساند، سامانه ارزیابی و رتبه‌بندی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستایی، به منظور تکمیل اطلاعات اولیه و رتبه‌بندی به صورت خود اظهاری در پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، راه‌اندازی شده است.
براساس این اطلاعیه تمامی دارندگان مجوز دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر (ICT) روستایی، در سطح کشور موظف هستند به مدت یک ماه از تاریخ ۱۵ اردیبهشت سال جاری با مراجعه به این سامانه برای ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند. لازم به ذکر است که این ثبت‌نام الزامی بوده و درصورت عدم تکمیل موارد در سامانه پس از سپری شدن مهلت قانونی یکماهه، تمامی دسترسی‌ها به خدمات قابل ارایه از سوی سازمان به حالت تعلیق درخواهد آمد.
دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان به آدرس www.cra.ir، منوی ﺧﺪﻣﺎت اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮏ و یا به آدرس www.prsb.cra.ir اطلاعات لازم را تکمیل کنند. نام کاربری و رمز عبور برای ورود به سامانه، کد ملی دارنده پروانه دفتر پیشخوان و دفتر ICT روستایی است.
متقاضیان در صورت عدم امکان ورود به سامانه، برای دریافت راهنمایی و مشاوره درباره تکمیل فرمهای موجود می‌توانند در ساعت اداری با شماره ارتباطی ۰۲۱۸۹۶۶۲۹۱۶ تماس بگیرند.
 

URL: https://www.ictna.ir/id/112432/

Code: 112432