ردگیری ابتلای صهیونیست ها به کرونا با جاسوسی از گوشی های هوشمند

منبع: فارس
پارلمان رژیم صهیونیستی قانونی را به تصویب رسانده که به موجب آن برای بررسی نحوه شیوع و گسترش ویروس کرونا از گوشی های کاربران جاسوسی می شود.
 
به نقل از آسین ایج، بر اساس مصوبه پارلمان رژیم صهیونیستی، شین بث که سازمان امنیت داخلی رژیم صهیونیستی است حق دارد گوشی های کاربران را ردگیری کرده و از آنها جاسوسی کند تا ابتلا یا عدم ابتلای افراد به ویروس کرونا مشخص شود.
 
مجوز یادشده برای سه هفته صادر شده و به صورت مورد به مورد در مورد افراد خاص صادر و تمدید خواهد شد تا افراد مبتلا به کرونا شناسایی شده و از تردد و تشدید آلودگی توسط آنها در جامعه جلوگیری شود.
 
 
موافقت دولت رژیم صهیونیستی با این تصمیم موجب نگرانی صهیونیست ها شده که بیم دارند امنیت و حریم شخصی آنها به خطر بیفتد.
 
پیش از این طرح یادشده در ماه مارس و موج اول اوج گیری شیوع کرونا به اجرا درآمده بود. اما دادستانی رژیم صهیونیستی بعد از مدتی تصمیم مذکور را لغو کرده بود. حالا کنیست پارلمان اسرائیل مجددا با 51 رای موافق در برابر 38 رای مخالف با اعطای مجوز به شین بث برای کنترل گوشی ها و جاسوسی از آنها برای شناسایی افراد مبتلا به کرونا موافقت کرده است.
 
در هفته گذشته تعداد موارد ابتلای جدید به کرونا در خاک سرزمین های اشغالی به ۶۰۰ مورد در روز افزایش یافت و تعدادکل مبتلایان به کرونا در رژیم صهیونیستی هم اکنون بیش از ۲۶ هزار نفر است. حداقل ۳۲۱ نفر هم به علت ابتلا به کرونا در خاک سرزمین های اشغالی فوت کرده اند.
 

URL: https://www.ictna.ir/id/113725/

Code: 113725