داشبورد امنیتی جدید آی بی ام برای سرویس‌های کلود مالی

منبع: مهر
شرکت آی بی ام داشبورد امنیتی جدیدی را طراحی کرده که به شرکت‌های تجاری امکان می‌دهد بر امنیت خدمات کلود خود نظارت کنند و از سرقت داده‌های مالی جلوگیری کنند.
 
 به نقل از زد دی نت، داشبورد ایمن سازی شده آی بی ام به طور ویژه برای ارائه خدمات کلود مالی عرضه شده و شرکت‌های تجاری از این طریق می‌توانند امنیت روندهای کاری مالی خود را تضمین کنند.
 
آی بی ام امیدوار است بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری از ارائه این خدمات استقبال کنند و از این طریق از نفوذ احتمالی هکرها و باج افزار نویسان به سیستم‌های خود به سرعت مطلع شوند.
 
ارائه این خدمات از سوی آی بی ام بعد از خریداری شرکت اسپانوگو صورت می‌گیرد. این شرکت نرم افزارهای امنیتی مورد استفاده صنعت بیمه را تولید می‌کرد و آی بی ام با استفاده از آن به دنبال ایمن سازی سرورهای کلود خود برای مشتریان است.
 
آی بی ام از ابزار علاقه برخی بانک‌های اروپایی و آمریکایی به استفاده از این خدمات خبر داده است و حتی برخی شرکت‌های نرم افزاری مانند ادوبی و وی ام ویر نیز قصد دارند سرویس‌های مالی یادشده را به کار بگیرند. آی بی ام هنوز در ویژگی‌های فنی و هزینه استفاده از این خدمات به طور عمومی اطلاع رسانی نکرده است.

URL: https://www.ictna.ir/id/114361/

Code: 114361