تبدیل تراکنش‌های بزرگ مالی تسلا به بیت‌کوین

ICTna.ir – ایلان ماسک در یک پست توئیتری از یکی از شرکت‌های بزرگ ارز دیجیتالی درباره امکان تبدیل تراکنش‌های بزرگ ترازنامه تسلا به بیت‌کوین سوال کرد.
 
Ilon Musk Bitcoin.JPG
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، مایکل سیلور، مدیر ارشد اجرایی شرکت میکرو استراتژی در پاسخ به تویئت این میلیاردر موسس تسلا پیشنهاد داد تا این موضوع را اجرایی کند.
 
او پاسخ داده است: اگر می‌خواهید 100 میلیارد دلار به نفع سهامداران خود کار کنید، ترازنامه تسلا را از دلار به بیت‌کوین تبدیل کنید. سایر شرکت‌ها نیز به پیروی از این اقدام شما همین کار را خواهند کرد و ارزش سود شما به یک تریلیون دلار تبدیل خواهد شد.
 
ماسک از او پرسیده است آیا چنین تراکنش‌های بزرگی امکان‌پذیر است؟ و سیلور در پاسخ به او توئیت کرده است: بله، من ماه گذشته بیش از 1.3 میلیارد دلار بیت‌کوین خریدم و خوشحال خواهم شد تا به صورت آفلاین دفتر حساب‌هایم را با شما به اشتراک بگذارم.
 
سیلور معتقد است: هر مدیرعاملی با چالش چگونگی افزایش ارزش سرمایه سهامداران مواجه است و بیت‌کوین بهترین راه‌حل برای حفظ ارزش سرمایه برای هر فرد، سرمایه‌گذار و شرکت است.
 
قیمت هر بیت‌کوین پس از اینکه هفته گذشته از کانال 20 هزار دلار برای اولین بار عبور کرد، روز گذشته به ارزش 24 هزار و 299 دلار رسید و توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران بزرگ را به خود جلب کرد.

URL: https://www.ictna.ir/id/119338/

Code: 119338