آیفون 12 پرو مکس محبوب‌ترین گوشی 5G شد

منبع: آی تی ایران
 
 
گوشی جدید آیفون 12 پرو مکس اپل توانست عنوان محبوب‌ترین گوشی 5G را در آمریکا از آن خود کند.
 
طبق اطلاعات حاصل از بررسی‌های مرکز تحقیقاتی M Science و وب‌سایت Speedtest.net، آیفون 12 پرو مکس توانست در 49 ایالت از 50 ایالت آمریکا، بالاتر از دیگر گوشی‌های 5G قرار گیرد. این دو شرکت از دو روش متفاوت برای دستیابی به این اطلاعات استفاده کردند.
 
بدین معنی که M Science به سراغ آمار فروش گوشی‌های هوشمند در این ایالت‌ها رفت و با بررسی تعداد گوشی‌های 5G فروخته شده تا پایان ماه ژانویه 2020، این آمار را ارائه داد. شرکت Speedtest نیز اطلاعات خود را از طریق برآورد میزان استفاده کاربران از اپلیکیشن‌های خود در گوشی‌های هوشمند در این بازه زمانی به دست آورد. نتایج اطلاعات هر دو شرکت نشان داد که آیفون 12، محبوب‌ترین گوشی 5G در میان کاربران آمریکایی است.
 
اما در این بین، آیفون 12 مینی کمترین میزان استقبال و محبوبیت را در میان آیفون‌های سال 2020 اپل داشت. این گوشی مجهز به نمایشگر 5.4 اینچی، نتوانسته آنچنان که بایدوشاید خود را در دل خریداران جا کند و فروش مورد انتظار را برای اپل به ارمغان آورد.
 
در خصوص سایر گوشی‌ها نیز باید گفت که مدل‌های گلکسی اس20 پلاس و گلکسی نوت 20 اولترا نیز بعد از گوشی‌های اپل، رده‌های بعدی را از لحاظ میزان محبوبیت در میان کاربران به خود اختصاص دادند.
 

URL: https://www.ictna.ir/id/121252/

Code: 121252