ورایزون ارزشمندترین برند مخابراتی دنیا شد

ICTna.ir – در رتبه‌بندی ارزشمندترین برندهای مخابراتی دنیا در سال 2021 ورایزون عنوان ارزشمندترین و ریلاینس هند عنوان قوی‌ترین برند مخابراتی دنیا را به دست آوردند.
 
Verizon1-770x285.png
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در این لیست برترین اپراتورهای مخابراتی دنیا خبری از سه غول مخابراتی چین که ارزش برند آنها طی 12 ماه گذشته با افت شدیدی مواجه شده بود، نیست.
 
Reliance Jio هند در رتبه‌بندی جدید در صدر کارآمدی برندها قرار گرفت زیرا نه تنها ارزش برند آن سریع‌ترین رشد را داشته بلکه جایگاه قوی‌ترین برند را نیز به خود اختصاص داده است.
 
سرمایه برند شامل شاخص‌هایی همچون سرمایه بازاریابی، آگاهی مشتری، رضایت کارکنان و شهرت شرکت است که براساس آن قدرت برند کمپانی اندازه‌گیری می‌شود و این عنوان به Reliance Jio اختصاص داده شد.
 
ورایزون نیز توانست ارزش برند خود را با افزایش هشت درصدی به رقمی معادل 68.9 میلیارد دلار افزایش دهد و در صدر جدول 10 برند مخابراتی جهان قرار بگیرد.
 
ورایزون دو سالی است که برنامه تحول کسب و کار خود را با تمرکز بر تحول شبکه‌ها، بازار، برند و فرهنگ کسب و کار متمرکز کرده است. درحالیکه سال 2020 زمان بهینه‌سازی دارایی‌های موجود برای این اپراتور بود اما انتظار می‌رود در سال 2021 این اپراتور تمرکز خود را روی تقویت راهبری شبکه از طریق کسب باندهای فرکانسی بیشتر به منظور راه‌اندازی 5G قرار دهد.

URL: https://www.ictna.ir/id/121515/

Code: 121515