هواوی همراه با گوشی‌های سری P50، از یک تبلت پرچمدار رونمایی می‌کند

منبع: دیجیاتو
 
هواوی ظاهرا قصد دارد از نخستین گوشی هوشمند پرچمدار سال ۲۰۲۱ در کنار تبلت 5G جدید میت پد پرو ۲ در تاریخ ۲۸ فروردین‌ماه رونمایی کند. پرچمداران سری P50 در سه نسخه شامل هواوی P50 ،P50 پرو و در نهایت P50 پرو پلاس در تعداد محدودی وارد بازار می‌شوند.
 
براساس اطلاعات منتشر شده از سوی منابع آگاه، ظاهرا نسخه معمولی هواوی P50 با نمایشگر ۶.۱ اینچی و چیپست کرین ۹۰۰۰، نسخه دیگر یعنی هواوی P50‌ پرو با نمایشگر ۶.۶ اینچی و در نهایت نسخه پرو پلاس این سری از نمایشگر ۶.۸ اینچی و چیپست کرین 9000E بهره خواهند برد.
 
به دنبال تحریم‌های ایالات متحده و محدودیت‌هایی که هواوی در تامین چیپست مورد نیاز برای گوشی‌های هوشمندش با آن روبرو شده، این شرکت تصمیم گرفته پرچمدار جدید خود را در تعداد محدودی به بازار عرضه کند. در واقع هواوی با محدودیت موجودی چیپست ۵ نانومتری کرین ۹۰۰۰ روبرو است.
 
باتوجه به گزارش منابع آگاه، نسخه معمولی P50 با چیپست کرین 9000E در کنار گرافیک مالی G78 به بازار عرضه خواهد شد. همچنین غول فناوری چینی تبلت 5G جدید میت پد پرو ۲ را نیز با چیپست کرین ۹۰۰۰ در دسترس کاربران قرار خواهد داد.
 
سال گذشته چینی‌ها از تبلت هواوی میت پد پرو با نمایشگر ۱۰.۸ اینچی با بهره‌مندی از چیپست کرین ۹۹۰ رونمایی کردند. تبلت جدید میت پد پرو ۲ ظاهرا قرار است در دو نسخه با نمایشگر ۱۲.۲ اینچی تولید شرکت «Huaxing» و نسخه دیگر با نمایشگر ۱۲.۶ اینچی تولید سامسونگ به بازار عرضه شود. هر دو نسخه از نمایشگر با نرخ تازه‌سازی بالا پشتیبانی می‌کنند.
 
در حالیکه میت پد پرو از باتری با ظرفیت ۷۲۵۰ میلی آمپر ساعتی بهره می‌برد، ظاهرا قرار است تبلت جدید هواوی با ظرفیت باتری بالاتر و پشتیبانی از شارژ سریع ۴۰ وات در دسترس کاربران قرار گیرد. میت پد پرو ۲ مجهز به چهار اسپیکر نیز خواهد بود.

URL: https://www.ictna.ir/id/121864/

Code: 121864