سامسونگ احتمالا تیرماه از گوشی‌های تاشو گلکسی زد فولد ۳ و زد فیلپ ۲ رونمایی می‌کند

منبع: دیجیاتو
 
 
گزارش‌ جدید منتشر شده از سوی وب‌سایت «The Elec» حاکی از آن است که سامسونگ اواسط سال ۲۰۲۱ دو گوشی تاشو جدید روانه بازار می‌کند. انتظار می‌رود گلکسی زد فولد ۳ و زد فلیپ ۲ در ژوئیه (تیر - مرداد) امسال رسما معرفی شوند.
 
برنامه رونمایی از گوشی‌های هوشمند جدید، به شدت تحت تاثیر کمبود چیپ در بازارهای جهانی قرار گرفته است. کره‌ای‌ها نیز در تلاشند تا قبل از پایان سال جاری میلادی گوشی‌های تاشو جدید خود را در دسترس کاربران قرار دهند.
 
انتظار می‌رود برخی مشخصات موبایل‌های تاشو جدید از جمله مشخصات نمایشگر و ظرفیت باتری آن‌ها، نسبت به مدل‌های قبلی تغییر کند. طبق گزارش جدید، ظرفیت باتری نسل جدید گلکسی زد فولد ۴۳۸۰ میلی آمپر ساعت و مشابه ظرفیت باتری گلکسی فولد خواهد بود. همچنین این احتمال وجود دارد که گلکسی زد فولد ۳ از نمایشگر داخلی ۷.۵ اینچی و نمایشگر بیرونی ۶.۲ اینچی بهره ببرد. احتمالا موبایل جدید با رفرش ریت بالاتری نسبت به نسخه‌های قبلی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
 
به علاوه، به نظر می‌رسد گلکسی زد فلیپ ۲ نیز از باتری با ظرفیت پایین‌تری نسبت به مدل قبلی بهره می‌برد و به جای باتری ۳۳۰۰ میلی آمپر ساعتی،‌ احتمالا با باتری ۳۲۰۰ میلی آمپر ساعتی از راه می‌رسد.
 
این احتمال وجود دارد گلکسی زد فولد ۳ از قلم S Pen  نیز پشتیبانی کند. اگر سامسونگ بتواند گوشی‌های تاشو جدید را رونمایی کند، احتمالا تا حدود زیادی خلاء مربوط به گوشی‌های گلکسی  نوت را برای سال ۲۰۲۱ پر خواهد کرد. پیشتر کره‌ای‌ها تایید کرده بودند که در سال جاری میلادی از گوشی گلکسی نوت ۲۱ رونمایی نخواهد شد، اما صحبتی در مورد توقف کامل تولید این سری مطرح نشده بود.
 
هنوز به صورت قطعی مشخص نیست که گلکسی زد فولد ۳ می‌تواند جانشین گلکسی نوت در سال ۲۰۲۱ شود یا خیر. درنهایت باید منتظر باشیم ببینیم کره‌ای‌ها چه دستگاه‌هایی را در سال جاری به بازار عرضه خواهند کرد.

URL: https://www.ictna.ir/id/122795/

Code: 122795