عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
اخبار امنیت در ایستنا
دوشنبه، 9 مردادماه 1391

09:24 PM

July 30, 2012


فایروال ویژه سرویسهای تحت وب سایبروم برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ارایه شد!

شرکت سایبروم از راه اندازی یک فایروال تحت وب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط خبر داد. 
سایبروم که یکی از زیر گروه های شرکت Elitecore Technologies است، در راستای بهینه سازی ابزار مدیریت یکپارچه تهدیدات (UTM) خود یک فایروال ویژه سرویسهای وب (WAF) را راه اندازی کرد. این فایروال، بر امنیت وب سایت ها و برنامه های کاربردی تحت وب که به هدف عمده هکرها تبدیل شده است، می افزاید.
این راهکار امنیتی افزون بر پوشش کسب و کارهای کوچک و متوسطی که به دنبال بهینه سازی فایروال و UTM خود هستند، برای کاربران کنونی ابزار مدیریت یکپارچه تهدیدات سایبروم طراحی شده است تا با بهره گیری از این فایروال ویژه وب در هزینه های خود صرفه جویی کنند. فایروال ویژه وب سایبروم الگوی رفتاری و پاسخ دهی صحیح برنامه های کاربردی آنلاین را به طور هوشمندانه و خودکار یاد می گیرد و از دامنه بزرگی از حملات برنامه ریزی شده و متن باز خودکار جلوگیری می کند.
آبیلاش سونوان، نایب رییس مدیریت محصولات سایبروم می گوید: فایروال ویژه وب ما نمونه خوبی از یک ساختار امنیتی توسعه پذیر است. در شرایطی که جهان پرخطر تهدیدات امروزی همواره در حال  دگرگونی است، فایروال سایبروم به واقع راهکار امنیتی یکپارچه ای را ارایه می کند. دلیل عرضه این محصول ارزان قیمت این است که بسیاری از شرکت ها به خصوص کسب و کارهای کوچک و متوسط، امنیت برنامه های امنیتی تحت وب را اغلب به دلیل هزینه بالای آن نادیده می گیرند، مگر آنکه گریبانگیر یک مشکل امنیتی جدی شده باشند. فایروال ما محدودیت جغرافیایی ندارد و کاربران سراسر جهان می توانند  از آن بهره مند شوند.
فایروال ویژه وب سایبروم با قابلیت  بالای شناسایی تهدیدات امنیتی مثل دیواری بین یک کلاینت و سرور عمل می کند و تمام پکت های داده دریافتی و ارسالی را اسکن می کند تا خطر هک و نفوذ و سرقت اطلاعات، سرورهای وب یا سرورهای نرم افزاری را تهدید نکند. برخی از قابلیت های این فایروال عبارت است از: هدایت ترافیک SSL (SSL Offloading) برای ترافیک HTTPS، یادگیری خودکار الگوی رفتاری و پاسخ دهی صحیح برنامه های کاربردی و جلوگیری از نفوذ تهدیدات، تهیه فهرست URLهای سالم (URL Whitelisting) و مدیریت امنیت برنامه های تحت وب در برابر ده تهدید آنلاین عمده علیه پروژه امنیت برنامه های مبتنی بر وب (OWASP) مانند تزریق دستورات پایگاه داده (SQL Injections)، اجرای اسکریپت در مرورگر کاربر (XSS)، ارسال درخواست جعلی (CSRF) و آلودگی کوکی ها.
بر اساسا پیش بینی شرکت تحقیقاتی TechNavio، ارزش بازار برنامه های فایروال های ویژه وب در سال 2013 به 6/437 میلیون دلار خواهد رسید. این رقم از نرخ رشد ترکیبی سالانه 6/24 درصدی بازار فایروال های تحت وب از سال 2009 تاکنون حکایت دارد.
  از دید کارشناسان با رفع موانع و خطرات، کاربری شبکه و خرید با شتاب بیشتری رشد خواهد کرد و می توان نتیجه گرفت که فایروال ویژه وب سایبروم در مسیر درستی برای پشت سر گذاشتن این محدودیت ها گام برداشته است.
شرکت ها و سازمان های گوناگونی از خدمات فایروال ویژه وب به عنوان یکی از پیش نیازهای عمده خود بهره می برند که از دست می توان به شرکت های فعال در زمینه خرده فروشی، تجارت آنلاین، خدمات بانکی، مالی و بیمه، ارایه کنندگان خدمات هاستیگ ، سازمان های IT، مخابرات، مراقبت های بهداشتی و شرکت های تولیدی و دولتی اشاره کرد.
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی