عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
اخبار امنیت در ایستنا
سه شنبه، 17 مردادماه 1391

06:31 PM

August 07, 2012


بهسازی روش های مدیریت، کنترل و پشتیبانی شبکه های سازمانی

با تولید و معرفی یک فن آوری عملیاتی جدید، روش های مدیریت، کنترل و نیز پشتیبانی شبکه های سازمانی با تحول اساسی روبرو خواهند شد.
این فن آوری جدید که در قالب یک برنامه مبتنی بر اینترنت به مدیران شبکه معرفی شده، در واقع یک سامانه مدیریتی یکپارچه و صددرصد متمرکز است که قادر به کنترل تمام تجهیزات و رایانه های سازمانی، در تمام قسمت های شبکه می باشد.


بر اساس اعلام شرکت امنیتی Panda Security، ارائه دهنده این راهکار پیشرفته مدیریتی، از این پس مدیران شبکه های رایانه ای و حتی مدیران اجرایی سازمان ها می توانند در ساده ترین، سریع ترین و در عین حال ارزان ترین حالت ممکن بر نحوه مدیریت، کنترل و پشتیبانی تجهیزات شبکه، اشراف کامل داشته باشند.


نسل جدید راهکارهای مدیریت و کنترل شبکه با عنوان Cloud Systems Management، تماماً بر روی اینترنت و بر روی سرورهای غول پیکر شرکت پاندا میزبانی می شوند و ارتباط آن با شبکه های تحت پوشش نیز بر روی پروتکل های امن و رمزگذای شده مانند SSL و HTTPS صورت می پذیرد.
فرایندهای قابل اجرا توسط این برنامه نیز می توانند بدون محدودیت و از دوردست (در هر زمان و از هر کجای جهان) اجرا شوند. هم چنین برای نصب و استفاده از آن هیچ نیازی به کوچکترین ارتقای نرم افزاری یا سخت افزاری در شبکه وجود ندارد.


نرم افزار Panda Cloud System Management، بر حسب نوع سرور و و ایستگاه های کاری تحت پوشش خود، می تواند بر روی تمام انواع سیستم های عامل Windows و Mac OS X و در آینده های نزدیک بر روی سیستم های عامل Android، iOS و سیستم های عامل مورد استفاده در تلفن های هوشمند Blackberry نیز نصب شود.


بنا برادعای شرکت امنیتی پاندا، برنامه Cloud Systems Management جدیدترین روش مدیریت و کنترل شبکه های سازمانی ست که از فضای اینترنت به عنوان یک بستر ایده آل برای افزایش سرعت، دقت و جامعیت عملکرد خود سود می برد و می تواند تمام فعالیت های خطرناک، غیرایمن و غیرسازمانی کارکنان را شناسایی و کنترل کند.
 


برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمایید .
https://www.pandasecurity.com/enterprise/solutions/cloud-systems-management/
منبع: Panda Security Press Room
ترجمه و ویرایش خبر: اسماعیل ذبیحی
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی