عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
اخبار امنیت در ایستنا
دوشنبه، 27 شهریورماه 1391

01:16 PM

September 17, 2012


انتشار نسل جدید سخت افزارهای ضدویروس، ویژه شرکت های کوچک تا متوسط توسط پاندا

با تولید و ارائه نسل جدید سخت افزارهای ضدویروس و دستگاه های مدیریت یکپارچه تهدیدهای رایانه ای، از این پس شرکت های کوچک تا متوسط نیز می توانند از امکانات قدرتمند و متمایز سخت افزارهای امنیت شبکه استفاده کنندو قدرت دفاعی شبکه های رایانه ای خود را در برابر ویروس ها و بدافزارها افزایش دهند.
 
این درحالیست که تا کنون اغلب شرکت های کوچک تا متوسط به دلایل مختلف مانند منابع مالی اندک، فقدان نیروهای متخصص در زمینه امنیت اطلاعات و یا عدم توجه شرکت های امنیتی به نیازهای خاص این مراکز، از تأمین مؤثر امنیت اطلاعات در شبکه های کوچک خود محروم بوده اند.
 
نسل تازه سخت افزارهای ضدویروس با عنوان Panda GateDefender Integra eSeries، از نوع دستگاه های مدیریت یکپارچه تهدیدها (UTM) هستند که با استقرار در درگاه های اصلی اینترنت شبکه از ورود هر گونه بدافزار و کد مخرب مبتنی بر اینترنت به درون محیط عملیاتی سازمان جلوگیری می کنند.
بر اساس اعلام شرکت Panda Security، تولید کننده نسل جدید سخت افزارهای UTM برای سازمان های کوچک، اکنون زمان آن رسیده است تا شرکت های کوچک و کم درآمد نیز مانند شرکت های بزرگ و ثروتمند به امکانات پیشرفته امنیتی ماانند سخت افزارهای ضدویروس و یا ابزار مدیریت یکپارچه تهدیدها دسترسی داشته باشند.
نسل جدید سخت افزارهای UTM، امکاناتی از قبیل فایروال قدرتمند برای پیشگیری از حملات هک، سیستم اختصاصی IPS برای تشخیص و جلوگیری از نفوذ، موتور قدرتمند ضدویروس و ضدبدافزار، فیلترینگ محتویات اطلاعاتی و اینترنتی در شبکه، موتور ضدهرزنامه، پشتیبانی از تمامی پروتکل های اصلی ارتباط سخت افزاری و اتصال به اینترنت، ایجاد شبکه های خصوصی مجازی (VPN) و نیز ایجاد شرایط دسترسی امن به اینترنت را به شرکت هایی با حداکثر 50 رایانه سازمانی فراهم می آورد.
علاوه بر این، نسل جدید دستگاه های Panda GateDefender Integra دارای یک کنسول مدیریتی مرکزی مبتنی بر وب است که مدیران شبکه می توانند با یک اتصال ساده اینترنتی به آن، در هر زمان و از هر کجای جهان، وضعیت امنیت شبکه تحت نظارت خود را مدیریت کنند.


برای اطلاعات بیشتر به آدرس  https://www.pandasecurity.com/enterprise/solutions/gatedefender-integra/ مراجعه کنید.
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی