عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
اخبار امنیت در ایستنا
پنجشنبه، 13 مهرماه 1391

09:30 AM

October 04, 2012


محصول امنیتی قابل حمل FixMeStick به ایران می‌آید

یک محصول جدید امنیتی قابل‌حمل با نام Fix Me Stick به بازار ایران می‌آید.
 
به گفته‌ محمد مبصری، مدیرعامل شرکت تجارت امن و قائم‌مقام کام‌گارد، این محصول یک حافظه فلش است که روی آن سه ضدبدافزار کسپرسکی، سوفوس و وایپر وجود دارد که امکان اسکن دستی سیستم را به کاربر می‌دهد. مبصری این محصول را برای سازمان‌های بزرگ و دولتی بسیار کارآمد خواند و از عرضه آن در آینده‌ای نزدیک در ایران خبر داد.


الکس رامانش، مدیر فروش غرب آسیای کام‌گارد، نیز در مراسم نمایندگان فروش شرکت تجارت امن، به معرفی این شرکت و سبد محصولات آن و همچنین برنامه‌های آتی در حوزه امنیت فناوری اطلاعات پرداخت.


در این مراسم امیر محسن عابدینی‌فر، مدیر محصول کسپرسکی، گروه کام‌گارد را تنها مرکز مجاز آموزش کسپرسکی در خاورمیانه خواند که تاکنون 4 دوره KLDST در ایران برگزار کرده است. وی همچنین به برگزاری دوره‌های KLCP و KLSE در مهرماه سال جاری خبر داد.


شهرام آذرور مدیر فروش شرکت تجارت امن نیز در ادامه این گردهمایی به معرفی سبد محصولات GFI، یکی از تولیدکنندگان ابزارهای مدیریتی و امنیتی در سطح شبکه‌های کوچک تا بزرگ پرداخت.


مدیر فروش شرکت تجارت امن در ادامه دستگاه‌های مدیریت یکپارچه تهدیدات سایبروم را در برگیرنده امنیت جامع برای سازمان‌های بزرگ تا شرکت‌های کوچک عنوان کرد و گفت: «توانایی‌های چندگانه امنیتی روی یک دستگاه با فناوری مبتنی بر شناسه کاربر، امنیت را ساده و بسیار اثربخش کرده است.»


در ادامه مراسم گردهمایی نمایندگان فروش شرکت تجارت امن، حمید بابادی‌نیا، رئیس کمیسیون شبکه و امنیت شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و مدیرعامل شرکت گیلاس کامپیوتر، به موضوع ساماندهی عرضه‌کنندگان ضدبدافزارهای خارجی در کشور اشاره کرد و گفت: «هم اکنون با همکاری مشترک سازمان فناوری‌اطلاعات ایران و کمیسیون افتای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، کارگروه ساماندهی ضدبدافزارهای خارجی تشکیل شده است که جلسات آن نیز با حضور نمایندگان هر دو سازمان به صورت مرتب تشکیل می‌شود.»
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی