عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
ایستنا
یکشنبه، 27 دیماه 1383

06:01 PM

January 16, 2005


دریافت سرخط اخبار ایستنا از طریق SMS

کوته پیامآژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) اولین رسانه ایرانی است که امکان دریافت سرخط اخبار خود را از طریق سرویس پیام کوتاه (SMS) ممکن ساخته است.

در این سرویس ابتکاری بطور روزانه سرخط اخبار ایستنا براساس دسته بندی موضوعی مورد درخواست (IT،CT و یا عناوین مهم ICT)  و با استفاده از بستر فنی 
بستر فنی مرکز گسترش فناوری (مگفا) از طریق شماره ویژه ۳۰۰۰۳۰۳۰ و همچنین بستر پردیس همراه اول و بستر ویترین ایرانسل در قالب پیام کوتاه تلفن همراه به مشترکین و متقاضیان ارسال می شود.

با استفاده از این سرویس شما در هر لحظه و در هر کجا از جدیدترین اخبار حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)از طریق پیام کوتاه مطلع خواهید شد.


نحوه عضویت برای مشترکین همراه اول:
تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با ارسال عبارت ICTNA به شماره ویژه ۷۰۲۰ این سرویس را برای سیم کارت خود فعال کنند.
تعرفه اشتراک:
این سرویس با استفاده از فناوری شارژ خودکار پردیس همراه اول عرضه شده و مشترک تنها پس از دریافت هر بسته خبری بهای آن را می پردازد. در حال حاضر دریافت هر بسته خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) که معمولا شامل ۴ تا ۶ خبر و به اندازه طول ۵ پیامک فارسی می باشد، برای مشترکین همراه اول ۳۵ تومان تعیین شده است.
لغو اشتراک:
مشترکین این سرویس قادرند در هر لحظه و تنها با ارسال عبارت off ictna به شماره ۷۰۲۰ اشتراک خود را لغو کنند.

نحوه عضویت برای مشترکین ایرانسل:

تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی، اعتباری و پیام رسان ایرانسل می توانند با ارسال عبارت ozv ictn به شماره ویژه ۸۲۸۲ این سرویس را برای سیم کارت خود فعال کنند.
تعرفه اشتراک:
این سرویس با استفاده از فناوری شارژ خودکار ویترین ایرانسل عرضه شده و مشترک تنها پس از دریافت هر بسته خبری بهای آن را می پردازد. در حال حاضر دریافت هر بسته خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) که معمولا شامل ۴ تا ۶ خبر و به اندازه طول ۵ پیامک فارسی می باشد ۳۵تومان تعیین شده است.
لغو اشتراک:
مشترکین این سرویس قادرند در هر لحظه و تنها با ارسال عبارت laghv ictn اشتراک خود را لغو کنند.

نحوه عضویت برای فعالان بخش دولتی حوزه ICT:
در صورتیکه از فعالان بخش دولتی حوزه ICT می باشید و مایل به دریافت سرخط اخبار ایستنا از طریق SMS هستید میتوانید مشخصات حرفه ای خود را به نشانی پست الکترونیک SMSnews [at] ICTna.ir ارسال فرمایید تا پس از بررسی و تایید، شماره تلفن همراه شما به فهرست دریافت کنندگان سرخط اخبار ایستنا از طریق پیامک افزوده شود.

اگر مشترک همراه اول هستید عبارت ICTNA را به ۷۰۲۰ و اگر مشترک ایرانسل هستید عبارت OZV ICTN را به ۸۲۸۲ ارسال کنید.
در هر زمان که مایل باشید، براساس کدی که در پایان هر بسته خبری ایستنا برای شما ارسال میشود قادر به لغو اشتراک این سرویس خود هستید.

خواهشمندیم انتقادات و پیشنهادات خود در خصوص سرویس ارسال سرخط اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات را از طریق پیام کوتاه را از طریق این صفحه با ما در میان بگذارید.


دیگر خدمات خبری ایستنا:
-
نسخه موبایل ایستنا برای مشترکین GPRS
- دریافت سرخط اخبار ایستنا از طریق SMS
- عضویت در خبرنامه روزانه و هفتگی مبتنی بر پست الکترونیک ایستنا
- دریافت خودکار اخبار و مقالات ایستنا از طریق RSS
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی