عناوين اخبار


برگزیده


امنيت


مقاله


گزارش و گفتگو


ياداشت


اخبار شرکتها


همايشهافراخوانها و آئين نامه ها


عکس و ویدئو

 
  خدماتنسخه موبایلخروجی پیامکخروجی RSSعضویت در خبرنامه ها

 

راهنما
تبليغات


 

سفارش آگهی
ایستنا
سه شنبه، 2 اسفندماه 1384

12:34 PM

February 21, 2006


درباره ایستنا

 ایستنا (www.ICTna.ir) یک وبسایت خبری-تحلیلی فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) می باشد که از پاییز ۸۳ شروع بکار کرده است، ایستنا بوسیله عده ای از خبرنگاران، روزنامه نگاران و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مدیریت و به روز رسانی میشود.

 مخاطبین ایستنا را طیف وسیعی از مدیران، متخصصین، کارشناسان، فعالان و علاقه مندان به مباحث حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تشکیل میدهند.

 ایستنا همواره به عرضه خدمات ارزش افزوده و اطلاع رسانی بوسیله بسترهای نوین ارتباطی توجه خاصی داشته و همواره در عرضه اینگونه خدمات پیشرو و صاحب سبک بوده است. اطلاع رسانی بوسیله SMS، فکس، ایمیل و همچنین عرضه نسخه موبایل (wap) برای مشترکین GPRS از جمله خدمات ارزش افزوده میباشند که ایستنا تاکنون عرضه نموده است.

 ایستنا بعنوان یک رسانه پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات همواره کوشیده تا بدون توجه به دسته بندی های سیاسی، تجاری و حتی صنفی آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های ICT ایران و جهان را از طریق تولید محتوا، ترجمه، گردآوری، تدوین، دسته بندی و تحلیل در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

 ایستنا به هیچ گروه، حزب، دسته و بنگاه تجاری، اقتصادی و یا سیاسی وابسته نیست.

 ایستنا یک پایگاه اطلاع رسانی ایرانی است و در چارچوب ضوابط، منافع و مقررات جمهوری اسلامی ایران و با هدف اطلاع رسانی صحیح، سریع و حرفه ای در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت میکند.


 


مدیر مسئول: آرش کریم بیگی


 


خدمات خبری ایستنا:
-
نسخه موبایل ایستنا برای مشترکین GPRS
- دریافت سرخط اخبار ایستنا از طریق SMS
- عضویت در خبرنامه هفتگی و روزانه مبتنی بر پست الکترونیک ایستنا
- دریافت خودکار اخبار و مقالات ایستنا از طریق RSS
لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

برای عضویت در خبرنامه پیامکی ایستنا اینجا را کلیک کنید. برای عضوریت در خبرنامه روزانه ایمیلی ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه  ایمیلی ایستنا نمایش داده میشود.


فهرست آخرین عناوین

 
    تبليغات  
  
  سفارش آگهی